021-22256003

آتاویتا؛ برگزیده برترین‌های نمونه ملی بخش کشاورزی

 

آتاویتا؛ برگزیده مراسم تجلیل از برترین‌های نمونه ملی بخش کشاورزی

 

آتاویتا دارنده گلخانه‌های عظیم هیدروپونیک ارس تارلا امین و ارس تارلا امیر در مراسم سی‌وپنجمین دوره معرفی و تجلیل از برگزیدگان بخش كشاورزی مورد تقدیر قرار گرفت. این مجتمع گلخانه‌ای بخش اعظم تولیدات خود را به بازارهای جهانی و کشورهای همسایه صادر می‌کند و محصولات آن‌ با بهترین محصولات خارجی قابل رقابت هستند.

مراسم سی‌وپنجمین دوره معرفی و تجلیل از برگزیدگان بخش كشاورزی با حضور دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، دکتر کامبیز بازرگان معاون وزیر رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر علی‌اکبر مویدی معاون سازمان و رئیس موسسه ترویج و آموزش کشاورزی و سایر مسئولان و معاونان و مدیران کل، در روز یکشنبه  ۱۹ بهمن‌ماه ۱۳۹۹ به صورت مجازی برگزار شد.

در مراسم معرفی نمونه‌های ملی بخش کشاورزی به صورت مجازی با حضور دکتر حسن روحانی، از کشاورزان نمونه ملی بخش کشاورزی تجلیل به عمل آمد.

سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، برگزارکننده این دوره معرفی کشاورزان نمونه ملی بخش کشاورزی به صورت مجازی، با تلاش فراوان اين رويداد سالانه را در بحران كرونا به صورت مجازی برگزار نمود.

در این مراسم با دستور رئیس‌جمهور، به ۱۷۰ نفر از برگزیدگان ملی بخش کشاورزی توسط استانداران لوح تقدیر اهدا و از آنان تجلیل شد.

رئیس جمهور در این مراسم با بیان اینکه «در همین یک روز شاهد افتتاح حدود یک هشتم گلخانه کل دولت‌های گذشته تا سال ۹۲ بوده‌ایم»، اضافه کرد: «تا سال ۹۲ کل گلخانه‌های ما ۸هزار هکتار بوده است و امروز ۹۵۴ هکتار افتتاح گلخانه در سراسر کشور افتتاح شده است».

رئیس دولت دوازدهم گفت: «کشاورزی بزرگ‌ترین پایه سلامت، حیات و امنیت جامعه و مردم است. اگر مواد و محصولات کشاورزی در اختیار جامعه نباشد و محتاج به بیرون باشیم در شرایط حساس مشکلات بسیاری پیدا می‌کنیم».

در این مراسم  وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که «۳۵ سال است که از کشاورزان نمونه کشور تقدیر می‌شود»، عنوان کرد: «از ۴میلیون‌و۳۰۰هزار نفر بهره‌بردار بخش کشاورزی، ۱۷۰ نفر کشاورز پیشرو انتخاب شده‌اند».

برای آشنایی بیشتر با نحوه تولید و نوع محصولات آتاویتا مثل گوجه فرنگی و فلفل دلمه‌ای می‌توانید از صفحات این محصولات در همین وبسایت بازدید نمایید.

 

0 0 رای ها
Article Rating
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments