021-22256003

بازدید معاون محترم وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی از گلخانه‌ پارلا تجارت امین

بازدید معاون محترم وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی

 

آقای دکتر برومندی معاون محترم وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی در تاریخ 26 بهمن ماه سال 1401 از پیشرفت پروژه گلخانه‌ ای پارلا تجارت امین در هیدج واقع در استان زنجان بازدید به عمل آوردند.

 

گلخانه شیشه ای پارلا تجارت امین (برند آتاویتا)

 

احداث گلخانه شیشه‌ای عظیم پارلا تجارت امین، جدیدترین پروژه‌ای است که آتاویتا برای تولید محصولات کشاورزی گلخانه‌ای با روش هیدروپونیک آغاز کرده است. بعد از احداث دو مجتمع گلخانه‌ای ارس تارلا امین و ارس تارلا امیر در منطقه تجاری اقتصادی جلفا در آذربایجان شرقی، گلخانه پارلا تجارت امین این بار در شهرستان هیدج استان زنجان در زمینی به مساحت ۶۰ هکتار و با استفاده از آخرین فناوری‌های روز دنیا به صورت سازه مدرن شیشه‌ای و با سیستم کشت هیدروپونیک، اجرا خواهد شد.

در حال حاضر، مراحل تامین آب و برق و گاز پروژه از پاییز سال 1399 و اجرای زیرساخت شامل خاک برداری و خاک ریزی (تسطیح زمین) به مساحت چهل هکتار که از بهار سال 1400 آغاز شد در بهار سال 1401 به پایان رسید. از اواخر بهار نقشه برداری و حفر چاله‌ها در حال انجام و با ساخت ستون‌های گلخانه نصب سازه و سرویس اریا همزمان شروع و پیش بینی میگردد دوفاز آن در اواخر سال 1401 به پایان برسد.

بازدید معاون محترم وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی
بازدید معاون محترم وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی
5 2 رای ها
Article Rating
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها