اخبار

بازدید معاون وزیر امور باغبانی جهاد کشاورزی از گلخانه شرکت پارلا تجارت امین

مرداد ۱۵, ۱۴۰۲ مطالعه 1 دقیقه

اشتراک گذاری

profile
نوشته شده توسط newadmin
news

روز جمعه مورخه 13 مرداد ماه سال 1402 جناب آقای دکتر برومندی معاون محترم وزیر در امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی از گلخانه شرکت پارلا تجارت امین در استان زنجان بازدید بعمل آوردند . ایشان که از اوایل مراحل ساخت بصورت مرتب این پروژه عظیم را بازدید و در جریان روند پیشرفت کار بودند فرمودند احداث 30 هکتار گلخانه شیشه‌ای هیدروپونیک تمام اتوماتیک در کمتر از یکسال با مدیریت آقای مهندس ابراهیمی قابل تقدیر و تشکر می‌باشد. ایشان فرمودند احداث اینگونه گلخانه‌ها می‌تواند الگویی برای دیگر سرمایه‌گذاران برای توسعه کشت گلخانه باشد.

آقای دکتر برومندی قبلا از گلخانه‌های شرکت ارس تارلا امین و ارس تارلا امیر در شهرستان جلفا منطقه آزاد ارس که با مدیریت آقای مهندس ابراهیمی می‌باشد نیز بازدید کرده بودند.

آتاویتا
آتاویتا
آتاویتا
آتاویتا
آتاویتا
آتاویتا
آتاویتا
آتاویتا
آتاویتا
آتاویتا

مطالب مرتبط

atavita

"فلفل دلمه‌ای‌های آتاویتا: از گلخانه تا بازارهای جهانی"

در دنیای امروزی، کیفیت و تازه‌بودن محصولات کشاورزی بیش از هر زمان دیگری اهمیت یافته است. آتاویتا به عنوان یکی از پیشروان در صنعت کشاورزی هیدروپونیک ایران، با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و نوآوری‌های مستمر، توانسته است محصولاتی با کیفیت برتر تولید و به بازارهای جهانی عرضه کند.

مطالعه 1 دقیقه

atavita

بررسی اثرات تغذیه محیطی و نوری بر رشد و عملکرد گیاهان در سیستم‌های هیدروپونیک: هیدروپونیک" و "تغذیه محیطی"

تغذیه محیطی و نوری به عنوان دو عامل اساسی در رشد و عملکرد گیاهان در مبحث هیدروپونیک و تغذیه محیطی هستند. هیدروپونیک به عنوان یکی از روش‌های پرآبیاری و بازدهی بالا در کشاورزی مدرن، به دلیل کاهش مصرف آب و کودها، توجه زیادی را در چند دهه اخیر به خود اختصاص داده است.

مطالعه 1 دقیقه

atavita

استفاده از فناوری‌های هیدروپونیک جهت کشت محصولات غذایی در مناطق خشک و کم آبی

هیدروپونیک به‌عنوان یک روش نوین کشاورزی، در دهه‌های اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است. این روش کشاورزی آبی، در مقایسه با روش‌های سنتی خاکی، با امکانات کمتری همچون آب و فضا کار می‌کند و به نتیجه بهتری دست می‌یابد

مطالعه 1 دقیقه

امتیاز و نظرات کاربران

1 / 5. 1


نظرات (0مورد)

طراحی و توسعه توسط شرکت راهکارگستران

تمام حقوق سایت برای آتاویتا محفوظ است.