021-22256003

بازدید کارشناسان بانک کشاورزی از پروژه

بازدید کارشناسان بانک کشاورزی از پروژه

 

در تاریخ چهارشنبه 25 آبان ماه سال 1401، کارکنان و کارشناسان بانک کشاورزی از مدیریت تهران بزرگ، شعبه‌ی مرکزی و واحد اعتبارات بانک کشاورزی از پروژه‌ی پارلا تجارت امین بازدید کردند. هدف از این بازدید روند پیشبرد و ساخت پروژه پارلا تجارت امین بود و آقایان از مراحل ساخت گلخانه پارلا تجارت امین (تحت عنوان برند آتاویتا) در شهرستان هیدج استان زنجان بازدید بعمل آوردند.

 

گلخانه شیشه ای پارلا تجارت امین (برند آتاویتا)

 

احداث گلخانه شیشه‌ای عظیم پارلا تجارت امین، جدیدترین پروژه‌ای است که آتاویتا برای تولید محصولات کشاورزی گلخانه‌ای با روش هیدروپونیک آغاز کرده است. بعد از احداث دو مجتمع گلخانه‌ای ارس تارلا امین و ارس تارلا امیر در منطقه تجاری اقتصادی جلفا در آذربایجان شرقی، گلخانه پارلا تجارت امین این بار در شهرستان هیدج استان زنجان در زمینی به مساحت 60 هکتار و با استفاده از آخرین فناوری‌های روز دنیا به صورت سازه مدرن شیشه‌ای و با سیستم کشت هیدروپونیک، اجرا شد.

در حال حاضر، مراحل تامین آب و برق و گاز پروژه از پاییز سال 1399 و اجرای زیرساخت شامل خاک برداری و خاک ریزی (تسطیح زمین) به مساحت چهل هکتار که از بهار سال 1400 آغاز شد در بهار سال 1401 به پایان رسید. از اواخر بهار نقشه برداری و حفر چاله ‌ها در حال انجام و با ساخت ستون ‌های گلخانه نصب سازه و سرویس اریا هم زمان شروع و پیش بینی میگردد دوفاز آن در اواخر سال 1401 به پایان برسد.

 

 

 

بازدید کارشناسان بانک کشاورزی از پروژه
5 1 رای
Article Rating
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها