021-22256003

آتاویتا جزو بیست صادرکننده برتر استان آذربایجان شرقی

 

آتاویتا ؛ صادرکننده برتر گوجه فرنگی و فلفل دلمه ای  استان آذربایجان شرقی

 

شرکت ارس تارلا امین به مدیریت محمود ابراهیمی (با یاد زنده‌یاد تراب ابراهیمی) یکی از برگزیدگان مراسم تجلیل از صادرکنندگان برگزیده آذربایجان شرقی به عنوان صادرکننده برتر گوجه فرنگی و فلفل دلمه ای در سال ۹۹ اعلام شد. این مراسم عصر پنج‌شنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۹ در سالن پتروشیمی تبریز برگزار شده و طی آن ۲۰ نفر از صادرکنندگان برگزیده استان معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

ارس تارلا امین دارنده یکی از ده گلخانه بزرگ شیشه‌ای هیدروپونیک جهان، بزرگ‌ترین صادرکننده محصولات گلخانه‌ای گوجه فرنگی و فلفل دلمه‌ای به کشور روسیه و دیگر کشورهای حوزه سی‌آی‌اس است. این شرکت به همراه شرکت گلخانه‌ای ارس تارلا امیر محصولاتی متفاوت و برتر از استانداردهای کشوری را با برند آتاویتا به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کنند.

صادرکننده برتر گوجه فرنگی

پیش از این، بیست‌وچهارمین مراسم روز ملی صادرات با حضور معاون اول رئیس‌جمهور، وزیر صمت، نمایندگان مجلس، رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق ایران و فعالان بخش خصوصی در ساختمان اتاق بازرگانی ایران، روز دوشنبه ۲۲ دی ۹۹ برگزار شد.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور برگزاری این مراسم به همت اتاق ایران را مورد تقدیر قرار داد و واگذاری این دست اقدامات به بخش خصوصی را گامی مؤثر دانست.
معاون اول رئیس‌جمهور توجه به ظرفیت کشورهای همسایه برای توسعه صادرات را مورد توجه قرار داد و گفت: برای حضور مؤثر در کشورهای همسایه، از شرکت‌های خدمات فنی و مهندسی و پیمانکاران خصوصی که سرمایه‌های بزرگ مملکت هستند، غفلت نکنیم.
او همچنین بخش خصوصی را میدان‌دار اصلی اقتصاد معرفی کرد و گفت: اتاق ایران جایگاهی هم‌تراز با وزارتخانه‌های دولت دارد.
در این مراسم ۵۶ صادرکننده برتر سال ۱۳۹۸ با اهدای تندیس و لوح مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

5 2 رای ها
Article Rating
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها