021-22905551

فلفل دلمه ای

فلفل دلمه ای (bell pepper) درچهار رنگ سبز، زرد، قرمز و نارنجی
فلفل دلمه‌ای آتاویتا محصولی سالم

این محصول مانده سموم و کود شیمیایی ندارد. روسیه جزو کشورهایی با استانداردهای سختگیرانه در مورد مواد غذایی است که آتاویتا توانسته است این استانداردها را کسب کرده و محصولات خود نظیر گوجه فرنگی و فلفل دلمه ای را به این کشور صادر و در بازارهای سبزیجات این کشور جایگاه خوبی به دست آورد.

فلفل دلمه‌ای آتاویتا ماندگار است

فلفل دلمه ای آتاویتا نسبت به محصولات مشابه داخلی تا چند برابر ماندگاری بیشتری دارد. این ماندگاری به دلیل استفاده از بذر اصلاح شده باکیفیت خارجی و شرایط رشد مناسب و تولید در گلخانه‌های مدرن است.

فلفل دلمه‌ای آتاویتا با عطر و طعم واقعی

بر خلاف اینکه در سال‌های اخیر محصولات کشاورزی گلخانه‌ای به محصولات بی‌عطر و طعم شناخته می‌شوند، محصولات آتاویتا تمام انتظار مصرف‌کننده از بو و طعم واقعی را برآورده و محصولی متمایز از بقیه محصولات مشابه ارائه می‌نماید.

فلفل دلمه ای
مصرف فلفل دلمه‌ای

فلفل دلمه‌ای که زمانی گیاه بومی آمریکای مرکزی بود، اکنون در سراسر دنیا کشت و مصرف می‌شود. فلفل دلمه‌ای زیاد تند نیست و در برخی از نقاط دنیا با نام فلفل شیرین مشهور است.
این محصول خوشمزه با رنگ‌های متنوع و عطر و بوی خاصی که دارد جای خود را در آشپزی ایرانی هم باز کرده و در دستور بسیاری از غذاهای مصرفی وجود دارد.
دلمه فلفل که نام این محصول در ایران هم وابسته به آن است، یکی از لذیذترین این غذاهاست.

5 5 votes
Article Rating
guest
7 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
پیمان

ماندگاری فلفل دلمه ای های آتاویتا به صورت تقریبی چقدره؟

علی اصغری

با سلام ممکنه بفرمایید چطور میشه فلفل دلمه ای به صورت عمده از شما تهیه کرد؟

جواد قاضی

مدت هاست تمایل به خرید فلفل دلمه ای آتاویتا دارم اما متاسفانه نمیدانم از کجا میشود تهیه کرد.