021-22256003

شروع عملیات تسطیح پروژه گلخانه شرکت پارلا تجارت امین

شروع عملیات تسطیح پروژه گلخانه شرکت پارلا تجارت امین

 

احداث گلخانه شرکت پارلا تجارت امین، جدیدترین پروژه‌ای است که آتاویتا برای تولید محصولات گلخانه‌ای با روش هیدروپونیک در دهه فجر سال جاری شروع کرده است.

طرح گلخانه ای مذکور در زمینی به مساحت ۶۰ هکتار و با استفاده از آخرین فناوری‌های روز دنیا به صورت سازه مدرن شیشه‌ای و سیستم کشت هیدروپونیک در دو فاز اجرا خواهد شد.

در حال حاضر، عملیات تسطیح و اجرای زیرساخت‌های فاز اول به مساحت ۴۰ هکتار آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود در نیمه اول سال ۱۴۰۰ این مرحله تکمیل و مرحله احداث سازه و نصب تجهیزات شروع شود.

 

آتاویتا در آغاز راه احداث سومین گلخانه شیشه‌ای هیدروپونیک

 

مجتمع گلخانه‌های هیدروپونیک آتاویتا سومین پروژه گلخانه شیشه‌ای عظیم خود را این بار در استان زنجان کلید می‌زند.

این سایت گلخانه‌ای جدید قرار است در منطقه هیدج در استان زنجان ساخته شود.

اولین مراحل زیرسازی و تسطیح برای آغاز ساخت مجتمع هیدج در دهه فجر سال جاری با حضور بنیانگذاران شرکت و مسئولان استانی انجام شد.

هدف از احداث این گلخانه شیشه ای گذشته از گسترش اراضی زیر کشت هیدروپونیک و افزایش تولید و تکمیل سبد محصولات آتاویتا، تداوم تولید در تمام فصول سال و حفظ بازارهای صادراتی محصولات آتاویتا در تمام ماه‌های سال است.

شرایط این منطقه جغرافیایی برای احداث گلخانه‌ای که بتواند در تمام طول سال فعال بماند، مناسب شناخته شده است.

آتاویتا پیش از این دو مجتمع گلخانه‌ای ارس تارلا امیر و ارس تارلا امین را در منطقه جلفا در آذربایجان شرقی تأسیس و به بهره‌برداری رسانده است. این دو گلخانه تولیدکننده برترین محصولات صیفی بادمجان، گوجه فرنگی و فلفل دلمه‌ای کشور هستند که بخش اعظم محصولات تولیدی خود را صادر می‌کنند. این گلخانه‌ها با شیوه کشت هیدروپونیک و با سیستمی مدرن محصولاتی سالم و باکیفیت با عطر و طعمی طبیعی تولید می‌کنند.

 

3.7 3 رای ها
Article Rating
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها