اخبار

بازدید رئیس گروه توسعه کاربرد مواد و فرآورده‌های بیولوژیک سازمان حفظ نباتات کشور از گلخانه پارلا تجارت امین

مهر ۱۰, ۱۴۰۲ مطالعه 1 دقیقه

اشتراک گذاری

profile
نوشته شده توسط newadmin
news

در مورخه 04/07/1402 سرکار خانم مهندس اصغری رئیس گروه توسعه کاربرد مواد و فراورده‌های بیولوژیک از گلخانه 30 هکتاری مدرن شیشه‌ای هیدروپونیک شرکت پارلا تجارت امین در استان زنجان بازدید به عمل آوردند.
این بازدید در راستای استفاده شرکت از عوامل بیولوژیک برای مبارزه با آفات و تولید محصول سالم بود. سرکار خانم مهندس اصغری نظرات کارشناسی خود را در خصوص این عوامل رها شده در گلخانه و همکاری آن سازمان با شرکت پارلا تجارت امین برای استفاده از آنها اعلام نمودند. در این بازدید آقای دکتر ملکشی و خانم مهندس یوسفیان از موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور نیز حضور داشتند و با توجه به تفاهم‌نامه فی مابین نسبت به آزادسازی تعدادی از عوامل اقدام کرده و نتایج مبارزه بیولوژیک در گلخانه را مورد بررسی قرار دارند.

آتاویتا

مطالب مرتبط

atavita

نقش کشاورزی هیدروپونیک در تغییرات اقلیمی: راهکارهای نوین برای کشت توت فرنگی

تغییرات اقلیمی به عنوان یکی از چالش‌های اصلی جهانی، به تأثیرات عظیمی بر ساختار و تولید محصولات کشاورزی دچار شده و نیازمند تکنولوژی‌های نوین در کشاورزی شده است. در این زمینه، کشاورزی هیدروپونیک و کشت توت فرنگی هیدروپونیک به‌عنوان یک روش کشت نوین و پایدار، نقش بسیار مهمی در مقابله با چالش‌های اقلیمی ایفا می‌کند.

مطالعه 1 دقیقه

atavita

بازدید استاندار استان زنجان از گلخانه پارلا تجارت امین

جناب آقای دکتر افشارچی استاندار محترم استان زنجان و هیئت همراه روز چهارشنبه ۸ آذرماه از گلخانه ۳۰هکتاری سازه شیشه‌ای هیدروپونیک تمام اتوماتیک شرکت پارلا تجارت امین در شهرستان هیدج بازدید بعمل آوردند.

مطالعه 1 دقیقه

atavita

کشت توت‌ فرنگی به روش هیدروپونیک: هیدروپونیک رویکردی پایدار به کشت توت‌فرنگی‌های خوشمزه

توت فرنگی‌ها یکی از محبوب‌ترین و خوشمزه‌ترین میوه‌ها در سراسر جهان هستند. در گذشته به صورت سنتی در خاک کشت می‌شدند، اما با ظهور هیدروپونیک، کشت توت فرنگی‌ به روش هیدروپونیک یک تحول انقلابی را تجربه کرده است. همانطور که در مقاله تاریخچه و سیر تکامل کشت هیدروپونیک گفته شد، این سیستم‌ها یک جایگزین پایدار و کارآمد برای روش‌های سنتی خاکی فراهم می‌کنند و یک محیط کنترل‌شده برای رشد و عملکرد بهینه فراهم می‌آورند.

مطالعه 1 دقیقه

امتیاز و نظرات کاربران

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.


نظرات (0مورد)

طراحی و توسعه توسط شرکت راهکارگستران

تمام حقوق سایت برای آتاویتا محفوظ است.