اخبار

بازدید رئیس گروه توسعه کاربرد مواد و فرآورده‌های بیولوژیک سازمان حفظ نباتات کشور از گلخانه پارلا تجارت امین

مهر ۱۰, ۱۴۰۲ مطالعه 1 دقیقه

اشتراک گذاری

profile
نوشته شده توسط newadmin
news

در مورخه 04/07/1402 سرکار خانم مهندس اصغری رئیس گروه توسعه کاربرد مواد و فراورده‌های بیولوژیک از گلخانه 30 هکتاری مدرن شیشه‌ای هیدروپونیک شرکت پارلا تجارت امین در استان زنجان بازدید به عمل آوردند.
این بازدید در راستای استفاده شرکت از عوامل بیولوژیک برای مبارزه با آفات و تولید محصول سالم بود. سرکار خانم مهندس اصغری نظرات کارشناسی خود را در خصوص این عوامل رها شده در گلخانه و همکاری آن سازمان با شرکت پارلا تجارت امین برای استفاده از آنها اعلام نمودند. در این بازدید آقای دکتر ملکشی و خانم مهندس یوسفیان از موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور نیز حضور داشتند و با توجه به تفاهم‌نامه فی مابین نسبت به آزادسازی تعدادی از عوامل اقدام کرده و نتایج مبارزه بیولوژیک در گلخانه را مورد بررسی قرار دارند.

آتاویتا

مطالب مرتبط

atavita

ارزیابی کارایی تکنولوژی هیدروپونیک در کشت و پرورش گوجه‌فرنگی

امروزه، با افزایش جمعیت جهان و نیاز فزاینده به غذا، یافتن روش‌های نوین و کارآمد برای تولید محصولات کشاورزی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این میان، تکنولوژی هیدروپونیک به عنوان روشی جایگزین برای کشاورزی سنتی، توجه بسیاری از کشاورزان، محققان و علاقه‌مندان به محیط زیست را به خود جلب کرده است

مطالعه 1 دقیقه

atavita

تحلیل اقتصادی کشت هیدروپونیک گوجه فرنگی در مقیاس صنعتی

کشاورزی هیدروپونیک، روشی برای پرورش گیاهان بدون خاک، در سال‌های اخیر به دلیل پتانسیل آن برای بازدهی بالا، استفاده بهینه از منابع و توانایی تولید محصولات در تمام طول سال توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

مطالعه 1 دقیقه

atavita

"فلفل دلمه‌ای‌های آتاویتا: از گلخانه تا بازارهای جهانی"

در دنیای امروزی، کیفیت و تازه‌بودن محصولات کشاورزی بیش از هر زمان دیگری اهمیت یافته است. آتاویتا به عنوان یکی از پیشروان در صنعت کشاورزی هیدروپونیک ایران، با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و نوآوری‌های مستمر، توانسته است محصولاتی با کیفیت برتر تولید و به بازارهای جهانی عرضه کند.

مطالعه 1 دقیقه

امتیاز و نظرات کاربران

0 / 5. 0


نظرات (0مورد)

طراحی و توسعه توسط شرکت راهکارگستران

تمام حقوق سایت برای آتاویتا محفوظ است.