اخبار

بازدید محققین موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور از گلخانه پارلا تجارت امین

مرداد ۹, ۱۴۰۲ مطالعه 1 دقیقه

اشتراک گذاری

profile
نوشته شده توسط newadmin
news

روز شنبه مورخ 07/05/1402 آقایان دکتر ملکشی و دکتر نجفی نیا محققین محترم موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور از گلخانه شرکت پارلا تجارت امین در استان زنجان بازدید کردند.

بازدیدهای دوره‌ای بر اساس قراردادهای منعقده با آن موسسه می‌باشد، در زمان بازدید نیز در خصوص مبارزه بیولوژیک با آفات و بیماری‌های گیاهان گلخانه‌ای، مواردی مطرح و به سوالات مطرح شده از طرف همکاران تولید پاسخ داده شد.

ضمنا تعدادی شکارگر اوریوس که بر اساس قرارداد تولید با آن موسسه تهیه شده بود در محیط گلخانه رهاسازی شد.

آتاویتا
آتاویتا
آتاویتا
آتاویتا
آتاویتا
آتاویتا
آتاویتا
آتاویتا

مطالب مرتبط

atavita

ارزیابی کارایی تکنولوژی هیدروپونیک در کشت و پرورش گوجه‌فرنگی

امروزه، با افزایش جمعیت جهان و نیاز فزاینده به غذا، یافتن روش‌های نوین و کارآمد برای تولید محصولات کشاورزی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این میان، تکنولوژی هیدروپونیک به عنوان روشی جایگزین برای کشاورزی سنتی، توجه بسیاری از کشاورزان، محققان و علاقه‌مندان به محیط زیست را به خود جلب کرده است

مطالعه 1 دقیقه

atavita

تحلیل اقتصادی کشت هیدروپونیک گوجه فرنگی در مقیاس صنعتی

کشاورزی هیدروپونیک، روشی برای پرورش گیاهان بدون خاک، در سال‌های اخیر به دلیل پتانسیل آن برای بازدهی بالا، استفاده بهینه از منابع و توانایی تولید محصولات در تمام طول سال توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

مطالعه 1 دقیقه

atavita

"فلفل دلمه‌ای‌های آتاویتا: از گلخانه تا بازارهای جهانی"

در دنیای امروزی، کیفیت و تازه‌بودن محصولات کشاورزی بیش از هر زمان دیگری اهمیت یافته است. آتاویتا به عنوان یکی از پیشروان در صنعت کشاورزی هیدروپونیک ایران، با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و نوآوری‌های مستمر، توانسته است محصولاتی با کیفیت برتر تولید و به بازارهای جهانی عرضه کند.

مطالعه 1 دقیقه

امتیاز و نظرات کاربران

0 / 5. 0


نظرات (0مورد)

طراحی و توسعه توسط شرکت راهکارگستران

تمام حقوق سایت برای آتاویتا محفوظ است.