021-22256003

تاریخچه آتاویتا

گروه بازرگانی ابراهیمی، مؤسس برند آتاویتا، از سال ۱۳۷۳ در زمینه صادرات میوه و سبزیجات به کشورهای حوزه CIS فعالیت خود را آغاز کرد. کشت گلخانه‌ای، تجربه دیگری بود که این گروه در پیشینه خود داشت.
برای نخستین بار در سال ۱۳۹۳ ایده تأسیس گلخانه‌ای مدرن و تکنولوژیک و رسیدن به استانداردهای کشاورزی روز دنیا، در این گروه مطرح شد. این آغازی بود برای ایجاد شرکت‌های ارس تارلا امین و ارس تارلا امیر.

اشتغال بیش از 1100 نفر
43 هزار تن تولید سالانه
87 هکتار وسعت گلخانه
صادرات میوه از سال 1373
اشتغال بیش از 700 نفر

شرکت ارس تارلا امین

 

شرکت ارس تارلا امین در سال ۱۳۹۳ تأسیس و با برنامه‌ریزی کلان و دقیق، کار احداث بزرگ‌ترین مجتمع گلخانه‌ای یکپارچه شیشه‌ای هیدروپونیک کشور در منطقه آزاد تجاری‌صنعتی ارس در همان سال آغاز شد.
این پروژه با بهره‌گیری از تکنولوژی و مشاوره شرکت‌های طراز اول دنیا در زمینه ایجاد مجتمع‌های گلخانه‌ای طراحی گردید. تجهیزات و ماشین‌آلات لازم از کشور هلند وارد و تحت نظر مشاوران هلندی نصب و راه‌اندازی شد.
با اتمام عملیات اجرایی در سال ۱۳۹۵ شرکت به صورت رسمی فعالیت تولیدی و صادراتی خود را آغاز نمود. این پروژه با ترکیب پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا، ایده‌ها و توانمندی‌های داخلی تحول چشمگیری در صنعت تولید محصولات گلخانه‌ای کشور ایجاد کرد.
پروژه شرکت ارس تارلا امین، گلخانه شیشه‌ای با سیستم کشت هیدروپونیک، در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار و ۳۰ هکتار سطح گلخانه می‌باشد.
این گلخانه با اشتغال مستقیم ۴۰۰ نفر با ظرفیت تولید سالانه ۱۷هزار تن حدود ۸۵درصد از محصولات تولیدی خود نظیر فلفل دلمه ای ، بادمجان و گوجه فرنگی را صادر می‌نماید.


 

مجتمع گلخانه‌ای ارس تارلا امیر

 

پس از پروژه عظیم و موفق ارس تارلا امین، در سال ۱۳۹۶ عملیات اجرایی پروژه ارس تارلا امیر آغاز شد.
این گلخانه شیشه ای با فناوری مدرن و کشت هیدروپونیک در پهنه‌ای به وسعت ۸۰ هکتار و ۵۷ هکتار سطح گلخانه در منطقه آزاد تجاری‌ صنعتی ارس اجرا گردید. گلخانه ارس تارلا امیر با ظرفیت تولید سالانه حدود ۲۶ هزار تن و با صادرات سالانه تا ۸۵ درصد تولید، برای بیش از ۷۰۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

«آتاویتا» نام محصولات بی‌نظیر بزرگ‌ترین، به‌روزترین و باکیفیت‌ترین مجموعه گلخانه‌ای کشور است.

 

که یادآور طعمی از گذشته می‌باشد و عطر و مزه واقعی را به محصولات گلخانه‌ای بازگردانده‌ است.

5 3 رای ها
Article Rating
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
علیرضا کاظمی

با درود فراوان
بسیار عالی و مایه افتخار