بازدید مجری طرح توسعه گلخانه‌های کشور از پروژه پارلا تجارت امین

بازدید آقای مهندس سالم‌پور، مجری طرح توسعه گلخانه‌های کشور از پروژه پارلا تجارت امین

 

آقای مهندس سالم‌پور مجری طرح توسعه گلخانه‌های کشور، از روند اجرای زیرساخت‌ها و احداث طرح گلخانه شیشه ای شرکت پارلا تجارت امین در شهرستان هیدج استان زنجان بازدید نمودند.

در این بازدید که خانم مهندس شب‌خیز، معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان، آقای مهندس یوسفی‌پور، مدیر امور باغبانی استان زنجان، آقای مهندس مولایی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، خانم دکتر زنجانی، کارشناس شرکت شهرک‌های استان و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند، ضمن بررسی میدانی مراحل اجرای کار، بر لزوم تسریع در هماهنگی‌های درون‌بخشی و برون‌بخشی از طریق سایر ارگان‌های خدمات‌رسان تأکید گردید.

 با پیگیری‌های به عمل آمده، قرارداد گازرسانی به مجموعه گلخانه‌ای مذکور طی روز بازدید در بهمن ماه سال جاری بین شرکت گاز استان زنجان و شرکت پارلا تجارت امین منعقد گردید.

 

 

شروع عملیات تسطیح پروژه گلخانه شرکت پارلا تجارت امین

 

 

گلخانه پارلا تجارت امین، جدیدترین پروژه‌ای است که آتاویتا برای تولید محصولات گلخانه‌ای با روش هیدروپونیک احداث می‌کند.

طرح گلخانه‌ای مذکور در زمینی به مساحت ۶۰ هکتار و با استفاده از آخرین فناوری‌های روز دنیا به صورت سازه مدرن شیشه‌ای و سیستم کشت هیدروپونیک در دو فاز اجرا خواهد شد.

در حال حاضر، عملیات تسطیح و اجرای زیرساخت‌های فاز اول به مساحت ۴۰ هکتار آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود در نیمه اول سال ۱۴۰۰ این مرحله تکمیل و مرحله احداث سازه و نصب تجهیزات شروع شود. از پیشرفت پروژه احداث گلخانه پارلا تجارت امین در همین وبسایت اطلاع‌رسانی به عمل خواهد آمد.

3.3 4 رای ها
Article Rating
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها