021-22256003

بازدید از گلخانه‌های آتاویتا

 

بازدید مدیر امور استان‌های وزارت کشاورزی از گلخانه‌های آتاویتا

 

مشاور وزیر و مدیر امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی، معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی و هیئت همراه، هفته گذشته از مجتمع گلخانه‌های ارس تارلا امیر و ارس تارلا امین بازدید کردند.

 

 

ایشان در این بازدید از روند تولید در گلخانه شیشه ای فوق مدرن ارس تارلا امین و روند پیشرفت پروژه در گلخانه ارس تارلا امیر دیدن نمودند. آقای دکتر قدسی، مشاور محترم وزیر و مدیر کل دفتر امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی، آقای مهندس فتحی، رئیس محترم سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی، آقای مهندس رخ‌افروز، معاون محترم تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی از میهمانان مجتمع گلخانه‌ای آتاویتا در این بازدید بودند.

 

مجتمع گلخانه‌های شیشه‌ای مدرن آتاویتا تولیدکننده گوجه فرنگی و فلفل دلمه ای رنگی گلخانه ای و صادرکننده این محصولات به کشورهای همسایه است. این مجتمع بزرگ‌ترین گلخانه هیدروپونیک خاورمیانه و یکی از ده گلخانه هیدروپونیک بزرگ دنیاست.

 

محصولات آتاویتا با باکیفیت‌ترین محصولات کشاورزی در سطح جهان رقابت می‌کنند و از  برترین‌های صنعت گلخانه‌ای ایران و جهان هستند.

خرید عمده گوجه فرنگی و فلفل دلمه ای آتاویتا از طرف کشور روسیه است. این کشور برای واردات مواد غذایی و سیفی‌جات یکی از سختگیرانه‌ترین قوانین و استانداردها را دارد. محصولات آتاویتا به راحتی از این آزمون سربلند بیرون آمده‌اند و سال‌هاست بیش از ۸۰ درصد محصولات خود را به این کشور صادر می‌کنند.

 

0 0 رای ها
Article Rating
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها